19 czerwca w naszej bibliotece odbyło się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie z cyklu „Pod kwitnącą wiśnią – popołudnie z mangą w bibliotece”. Tym razem rozmawialiśmy o odbywającym się w ten weekend w Poznaniu festiwalu o nazwie Pyrkon. Wspólnie przeglądaliśmy nowości mangowe, które mają tam swoje oficjalne premiery i stworzyliśmy listę tytułów, które chcemy przeczytać. Nie zabrakło też dyskusji o trwającym, wiosennym sezonie anime. Podzieliliśmy się wrażeniami z aktualnie oglądanych serii i porównaliśmy je z ich mangowymi pierwowzorami. Nasze piątkowe spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

.png)




