W piątek 19 czerwca 2026 roku naszą bibliotekę odwiedziły dzieci ze świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 66. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu w ramach ogólnopolskiej kampanii #TataTeżCzyta2026, promującej czytelnictwo wśród dzieci oraz aktywne zaangażowanie ojców w wychowanie przez literaturę. Naszą bibliotekę odwiedził niesamowity duet twórców: Adam Berlik- autor książek dla dzieci oraz Natalia Berlik- utalentowaną ilustratorka. Spotkanie rozpoczęło się od głośnego czytania. Pan Adam Berlik przeczytał uczestnikom jedną z najnowszych historii z popularnej i lubianej serii „Wanda Panda: kalendarz adwentowy”. Pani Natalia Berlik przygotowała dla dzieci kreatywne warsztaty. Dzieci tworzyły własne, unikatowe magnesy. Każdy z uczestników spotkania opuścił bibliotekę nie tylko z uśmiechem na twarzy ale i z własnoręcznie zrobioną pamiątką, która ozdobi domową lodówkę i będzie przypominać o sile czytania. Serdecznie dziękujemy Pani Natalii i Panu Adamowi za magiczny czas a wszystkich tatusiom przypominamy: czytajcie swoim pociechom każdego dnia!😊
.png)